top of page

Veliká radost fotografa? ... Když se jeho práce publikují!

Dostat se do tištěných periodik není úplně nejsnadnější. Konkurence je veliká, redaktorům denně přicházejí náměty i žádosti o spolupráci. A tak je vlastně ideální, když vás osloví sami :)

Mě se to letos poštěstilo hned 2x.


V únoru moje labutí fotografie s Hankou Machovskou, coby černou labutí mezi rodinkou bílých labutí, které se usadily na Moravě, oslovila redaktory Olomouckých listů. A hned v březnovém vydání nám tak byla vyhrazena kolonka v sekci kultura. Celé číslo v PDF formátu zde.

Autor fotografie Sylva Křenková
Umělecká fotografie, publikace v Olomouckých listech

Největší paráda přišla v létě, kdy jsem byla oslovena redakcí prestižního fotografického magazínu Lensational magazine. Publikace v tak významném fotografickém periodiku si opravdu moc vážím a těší mě o to více, že jsem jsem se tak zařadila mezi světoznámé fotografy právě v oboru baletní fotografie. Moc děkuji také Kristýně Kučerové a Sabině Shariffové, které nejen že jsou nádherné modelky a talentované tanečnice, ale nezalekly se ani mých vizí a nápadů a s profesionalitou pózovaly přímo v chladivé vodě. Celé číslo i další vydání lze objednávat zde. Kvalita fotografií i zpracování časopisu jsou skutečně nádherné.Několikrát se také uplatnily mé reportážní fotografie. Vždy mě těší, když se fotky baletkám líbí a dále se s nimi prezentují. Naposledy např. MF Dnes otiskla moji fotku nesmírně talentované Laury Mohylové, která zvítězila v soutěži Zlatý oříšek. Moc gratuluji, Lauri!


Laura Mohylová, autor fotografie Sylva Křenková
Baletní reportáž - publikace MF Dnes

Comments


bottom of page